Nástrojař

Hledáme zájemce o práci v oboru nástrojař lisovacích nástrojů – raznic plechů. Jedná se o práci na HPP. Nástup možný ihned

Požadujeme:

  • vyučení v oboru, popř. ÚSO strojírenského směru
  • min. 2 roky praxe na obdobné pozici
  • výbornou znalost čtení výkresové dokumentace
  • znalost procesu lisování plechů, znalost konstrukce lisovacích nástrojů
  • přesnost a samostatnost
  • trestní bezúhonnost

Náplň práce:

  • kompletace lisovacích nástrojů a kontrolních přípravků
  • provádění dílčích operací při výrobě a modifikacích nástrojů a přípravků
  • oprava, údržba a čištění nástrojů
  • obsluha výrobního zařízení v nástrojárně

Naše nabídka:

  • odpovídající platové ohodnocení
  • práce v dynamicky se rozvíjející firmě
  • příspěvek na stravování

Své životopisy zasílejte prosím na kontaktní osobu:

Václav Mikulica

václav.mikulica@stolfig.cz

603 107 831

konstruktér/ka lisovacích nástrojů

Nástup možný ihned

Požadujeme:

  • ukončené SŠ/VŠ vzdělání technického směru, nejlépe se zaměřením na konstrukci
  • ochotu dále se vzdělávat
  • zájem podílet se na náročných konstrukčních úlohách
  • znalost Nj nebo Aj alespoň na základní komunikativní úrovni

  • konstrukce lisovacích nástrojů a kontrolních přípravků pro automobilový průmysl
  • konstrukční práce ve 3D systému Catia V5
  • zpracování výrobní dokumentace
  • aktivní spolupráce s výrobou
  • konzultace a řešení technických problémů se zákazníkem

  • odborné zaškolení
  • špičkově vybavená CAD pracoviště
  • možnost profesního a odborného růstu

603 107 831